Soutěž z ostrova Lewis – vyhlášení

3

Jak jste si asi určitě všimli, v předcházejících dvou týdnech jsem u mne na blogu pořádal tour s autorem Peterem Mayem. Doufám, že se vám článečky líbili a alespoň malinko jsem vás navnadil k přečtení. V rámci této tour jste si mohli také zasoutěžit o dvě knihy od tohoto autora. Tímto musím velmi poděkovat nakladatelství Host, které knihy do soutěže poskytlo. Sešlo se spoustu správných odpovědí s moc milými vzkazy, za které díky. A kdo vyhrál, kdo se stane šťastným majitelem..

Vítězem se tedy stává a tento úžasný balíček získává…

Lenka Mojžišová

Vítězce moc gratuluji, již jsme ji informoval mailem, takže může brzo očekávat pošťáka. Všem co se zúčasnili bych chtěl ještě jednou moc poděkovat za účast i za skvělé vzkazy co jste mi při vyplnění zanechali. Moc díky. Vy co jste takové štěstí jako Lenka neměli nezoufejte, v budoucnu se určitě dočkáte nějaké té další soutěže o skvělé ceny

obrázek

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

3 komentáře

Leave A Reply