Soutěž s Velkým knižním čtvrtkem – vyhodnocení

1

Tak, další soutěž je úspěšně za námi. Musím říct, že nejnovější hity, které vyšly během Velkého knižního čtvrtku vás opravdu lákaly. Doufám, že vás soutěž bavila stejně jako mě, protože již teď mohu slíbit, že si brzo opět o nějakou pěknou cenu zasoutěžíme. Nesmím zapomenout moc poděkovat portálu Media Alza, která výhry do soutěže poskytla.

Do soutěže se zapojilo celkem 76 soutěžících, což je naprosto úžasné číslo. Bohužel opět se vyskytly nějaké ty duplicity, takže tyto lidi musím bez milosti ze soutěže vyloučit. To samé platí pro ty, kteří neodpověděli správně na všechny otázky. Největší problémy vám dělal počet knih, které vyšly v českém překladu od Monse Kallentofta. Správná odpověď je samozřejmě 8. Po této selekci vás zbylo 59. Navíc jsem vás rozřadil do dvou skupin podle toho jakou výhru jste si přáli… to aby se nestalo, že někdo dostane knihy, které ho vůbec nezajímají 🙂

Teď však již pojďme na samotné výsledky. Jak již bylo řečeno výhry jsou tentokrát dvě. Balíček thrillerů obsahuje knihy Syn a Zack. Ve druhém balíčku poté nalezneme knihy Stehlík a Láska s chutí makronky. A jaké jsou tedy výsledky a kdo se může těšit na následující balíčky? Jen upřesním, že losování jsem již tradičně nechal na generátoru Random.org….

Balíček thrillerů vyhrává Cukrovata

nesbo_185kallentoft_185

Balíček společenských románů vyhrává Lyra

tarttova_185vaughanova_185

Výhercům gratuluji, již jsem poslal email, na reagování mají 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě se v dohledné době najde ještě spoustu příležitostí vyhrát nějakou tu pěknou cenu :)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

1 komentář

Leave A Reply