Soutěž s Rudým kapitánem

0

Právě dnes vychází u nakladatelství Slovart nejnovější kniha Dominika Dána Rudý kapitán, ostatně k této knize se vztahuje i aktuální blogtour na webu. A právě díky Slovartu a týmu, který se stará o propagaci Dominika Dána máte jedinečnou možnost tuto novinku u mě vyhrát 😉 Pokud váháte, tak věřte, že je na co se těšit.

Tak a co budete muset pro výhru udělat? Samozřejmě zapojit se do soutěže vyplněním formuláře, na který najdete odkaz níže a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí. Navíc výherci budou tentokrát hned dva, takže šance bude relativně vysoká. Dost už ale povídání pojďme k podmínkám a k samotné soutěži.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 7. 9. 2015 do 15.9.2015.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, nebo Slováci s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 48 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 20. 9.2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Teď už k samotnému úkolu, který stojí mezi vámi a výhrou. Zadání je naprosto jednoduché. Níže máte odkaz na formulář, ve kterém najdete i soutěžní úkol/y, ten stačí vyplnit a čekat na výsledek 😀 Zkrátka nic složitého, určitě si poradíte levou zadní 😉 Nakonec nezbývá než popřát hodně štěstí a pevné nervy …

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ ZDE

FullSizeRender

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.