Soutěž s Rudým kapitánem – vyhodnocení

0

Tak dámy a pánové je dobojováno, finální soutěž k blogtour Září s Rudým kapitánem je za námi a já doufám, že vás blogtour bavila stejně jako mě. Na závěr zbývá jen samotné vyhodnocení a vyhlášení vítězů. Tentokrát se vás zapojilo úžasných 51, což je opravdu pěkné číslo,na kterém je vidět, že si Dominik Dán získává stále nové a nové fanoušky i u nás.

Tak a kdo tedy vyhrál? Do slosování se ani tentokrát všichni nedostali. Některým z vás dělalo problém odpovědět správně na otázku – Která kniha Dominika Dána vyšla v českém překladu u nakladatelství Slovart jako první? A jaká je správná odpověď? Tou knihou je Uzel, protože jsem se ptal na knihy ze Slovartu, dříve vydané „dánovky“ z nakladatelství XYZ jsem tedy nepočítal.  Po vytřídění špatných odpovědí vás zbylo 42 a na koho se tedy usmálo štěstí? Losování jsem nechal již tradičně na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

Knihu Rudý kapitán vyhrávají a pod vylosovanými čísly se skrývají

Renata B.

Bez názvu2

Jupík

Výhercům gratuluji, již jsem poslal email, na reagování mají 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě se v dohledné době najde ještě spoustu příležitostí vyhrát nějakou tu pěknou cenu :)

FullSizeRender

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply