Soutěž o sci-fi thriller Pád

0

Máme zde další soutěž, tentokrát o opravdu horkou novinku, na které ještě nestihla uschnout tiskařská barva. Ano soutěžit se bude o knihu Pád R. J. Pineira. Tento zajímavý sci-fi thriller má rozhodně co nabídnout… ostatně můžete kouknout i na moji recenzi, kterou jsem nedávno dával na blog – zde.

Myslím, že je více než jasné, že minimálně za přečtení tento kousek rozhodně stojí. A vy teď máte díky nakladatelství Baronet, které se rozhodlo poskytnout tři výtisky do soutěže, jedinečnou možnost Pád získat. Tímto také celému Baronetu děkuji.

Soutěžit se bude tentokrát o tři knihy, takže šance na výhru bude docela velká. Myslím, že Pád vypadá opravdu zajímavě, tak proč si o něj nezasoutěžit? A co budete muset pro výhru udělat? Nic extra těžkého. Již tradičně najdete níže odkaz na formulář s pár otázkami, na které stačí správně odpovědět a pak jen doufat, že se na vás usměje při losování štěstí.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 10.03. do 16.03.2016.
  • Soutěže se můžou zúčastnit pouze soutěžící s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 20.03.2016.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

SOUTĚŽTE ZDE

Na závěr nezbývá, než popřát vám hodně štěstí a pevné nervy při vyplňování odpovědí. 😉

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply