Soutěž o Labyrint: Útěk – vyhodnocení

0

Tak dámy a pánové je dobojováno. Další soutěž, další soutěž je za námi a pomalu ale jistě se vrhneme na vyhlášení vítěze. Tak teď už k samotné soutěži. Děkuji všem, kteří se u mě na blogu zapojili a nechali mi v dotazníku nějaký ten zajímavý vzkaz. Moc mě to potěšilo a člověk má hned lepší pocit, když ví, že to co dělá má nějaký smysl a lidi to baví i občas číst. Tím děkuji i všem, kteří si mě přidali na Facebooku do oblíbených. Je nás již 415 a to si myslím, že je opravdu krásné číslo a dává mému snažení nějaký smysl. Takže ještě jednou moc díky.

No a jdeme na výsledky. Nakonec se vás účastnilo skoro 90, přesněji řečeno 86, což je rozhodně super a doufám, že vás soutěž bavila, protože další se už chystá 🙂 Takže sledujte blog a facebook ať vám něco neunikne 🙂
A kdo tedy a hlavně co vyhrál? Po vyřazení všech špatných odpovědí vás zbylo přesně 58. Ještě k odpovědím, vím že třeba názvů se po internetu najde hned několik, jako správný jsem bral pouze ten, který je uvedený na bux.cz, kde by vše mělo odpovídat. Správná odpověď je tedy Spáleniště: Zkouška (u této otázky bylo nejvíce špatných odpovědí). Doufám že se ti co mají něco jiného nebudou zlobit 🙂 Losování jsem nechal na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

Labyrint: Útěk vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Bez názvu

HλNKA

 

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

PS: NEBUDE TO TRVAT MOC DLOUHO 😉

 

obrázek (1)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply