Soutěž o Jiskru v popelu

0

Možná jste zaregistrovali jeden můj příspěvek na Facebooku, kde jsem psal krátké info o tom, co nás v nejbližší době čeká a nemine. Dost ale otálení pojďme se vrhnout na věc…. tedy konkrétně na soutěž 😉 Soutěžit se tentokrát bude o žhavou novinku z nakladatelství Host, na kterou čekala dlouhá řada čtenářů. Ano správně zasoutěžíme si o Jiskru v popelu Saaby Tahirové. Jestli stále nevíte o čem je řeč, jukněte na mou recenzi, kterou jsem nedávno dával na blog – zde.

Hardcover BookMyslím, že je více než jasné, že minimálně za přečtení tento kousek rozhodně stojí. A vy teď máte díky nakladatelství Host, které se rozhodlo poskytnout dva výtisky do soutěže, jedinečnou možnost Jiskru v popelu získat. Tímto také celému Hostu děkuji.

Soutěžit se bude tentokrát o dvě knihy, takže šance na výhru bude docela velká. Myslím, že Jiskra celou řadu z vás zaujala a brousíte si na ní zuby, takže proč ji nezískat zdarma, že? A co budete muset pro výhru udělat? Nic extra těžkého. Již tradičně najdete níže odkaz na formulář s pár otázkami, na které stačí správně odpovědět a pak jen doufat, že se na vás usměje při losování štěstí.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 20.02. do 28.02.2016.
  • Soutěže se můžou zúčastnit pouze soutěžící s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 2.03.2016.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

SOUTĚŽTE ZDE

Na závěr nezbývá, než popřát vám hodně štěstí a pevné nervy při vyplňování odpovědí. 😉

1-Jiskra-v-popelu (1)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply