Soutěž o audioknihu Karel IV. – vyhodnocení

0

Celý minulý týden jste se u mě na blogu mohli zapojit do soutěže o jedinečnou audioknihu KAREL IV. – Tajný deník a musím říct, že vás „otec vlasti“ opravdu láká. Možná jste pochopili, že účast byla vskutku hojná. Naštěstí nebude výherce pouze jeden, ale hned tři. Čímž se samozřejmě vaše šance rapidně zvyšují…

Děkuji všem, kteří se u mě na blogu zapojili a nechali mi v dotazníku nějaký ten zajímavý vzkaz. Tímto děkuji i všem, kteří si mě přidali na Facebooku do oblíbených. Kvůli vám má smysl všechno dělat. V neposlední řadě musím samozřejmě poděkovat i vydavatelství OneHotBook, které se rozhodlo audioknihy do soutěže věnovat a již teď vám mohu slíbit, že v dohledné době bude soutěž další.

Dost už ale povídání, pojďme se podívat, kdo se může těšit na tuto audioknihu. Samotné losování jsem samozřejmě již tradičně nechal na generátoru random.org. A jaké jsou tedy výsledky?

Výhercem audioknihy KAREL IV. – TAJNÝ DENÍK se stává

Bez názvu-1

Výhercům gratuluji, již jsem poslal email se všemi náležitostmi. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply