Soutěž o audioknihu Karel IV. – Tajný deník

0

Možná již někteří z Vás zaregistrovali, že letošní rok se ponese ve znamení oslav 700. narozenin Otce vlasti – Karla IV. U této příležitosti se vydavatelství OneHotBook rozhodlo převést do audiopodoby úspěšnou knihu Josefa Bernard Prokopa – Karel IV. – Tajný deník, kterou namluvil vynikající Jiří Dvořák. Ostatně již toto úterý tj. 9. 2. 2016 se v Paláci Neoluxor bude konat křest audioknihy, na kterém budete moci potkat kromě Jiřího Dvořáka i samotného autora, jenž stojí za knižní předlohou – bližší informace najdete ZDE.

J_B_Prokop_Karel_IV_Tajny_denik_audio_OneHotBook_3DOneHotBook se navíc uvolilo poskytnout i nějakou tu audioknihu do soutěže, takže i Vy moji milí čtenáři se budete moci ponořit do fascinujícího vyprávění  o životě a duši Otce vlasti, schopného a obratného panovníka, dobrého přítele, oddaného manžela a laskavého rodiče, člověka milujícího, neúnavně budujícího, pevného v zásadách i tápajícího; muže, jenž v České zemi našel svůj domov.

Soutěžit se bude tentokrát hned o tři audioknihy na CD, takže šance na výhru bude docela velká. Doufám, že vás audiokniha zaujme a do soutěže se vás zapojí co nejvíce, jelikož už samotný interpret je opravdovou zárukou kvality, která slibuje výjimečný zážitek. A co budete muset pro výhru udělat? Nic extra těžkého. Již tradičně najdete níže odkaz na formulář s pár otázkami, na které stačí správně odpovědět a pak jen doufat, že se na vás usměje při losování štěstí.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 5.02. do 14.02.2016.
  • Soutěže se můžou zúčastnit pouze soutěžící s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 24 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 24.02.2016.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

SOUTĚŽTE ZDE

Na závěr nezbývá, než popřát vám hodně štěstí a pevné nervy při vyplňování odpovědí. Možná vám ještě napovím, že s odpověďmi by vám mohli pomoci webové stránky vydavatelství OneHotBook 😉

12552810_530702053771757_3293772896650176699_n

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply