SOUTĚŽ O 2 KNIHY PETRA EISNERA

0

Asi jste v jednom mém předchozím článku zaregistrovali, že jsem se zmiňoval také o nějakých těch soutěžích. No a jelikož před nedávnem slavil blog své první narozeniny a k tomu jsem se přesunul na nový web, máme tu hned několik důvodů k oslavám 🙂 A abych v tom nebyl sám a udělal vám taky trošku radost, za to že to se mnou vydržíte, dáme si hned první soutěž.

Není to tak dlouho co jsem na svém webu recenzoval knihu od českého autora Petra Eisnera. Musím říct, že se jedná o opravdu zajímavý kousek, který si zaslouží trochu té pozornosti. A tady vám už asi svítá že? Ano soutěžit se bude právě o Rok ohně od tohoto autora. A aby nebyla tato kniha tak osamělá přidám vám i další Petrovu knihu Milující sestra. Obě knihy vyšly v sympatickém nakladatelství Knihovnice.cz, kterému touto cestou ještě jednou moc děkuji za dárky do soutěže.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 7.4. do 13.4.2014.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, nebo Slováci s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 72 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 20.4.2014.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Tímto přeji všem hodně štěstí a držím vám palce. Níže máte odkaz na formulář 🙂

PS: budete to mít i s podpisem 😉
 

SOUTĚŽTE ZDE

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply