Soutěž – Kde se touláš Bernadetto – vyhodnocení

0

Tak další soutěž je za námi a pomalu, ale jistě půjdeme na vyhlášení vítěze. Ještě před tím si dáme, ale tradiční děkovačku 😀 Děkuji všem, kteří se u mě na blogu zapojili a nechali mi v dotazníku nějaký ten zajímavý vzkaz. Doufám, že moc nelžete, to ale asi nikdy nezjistím 😀 Každopádně díky a doufám, že vás blog, popřípadě soutěže baví a ještě jste se jich nepřejedli 🙂

No a jdeme na výsledky. I tentokrát se vás účastnilo necelých 40, což sice není špatné číslo, ale mohlo vás být víc, každopádně o to větší šance byla vyhrát. Doufám, že vás soutěž bavila, protože už teď mám v plánu další soutěže o zajímavé ceny, prostě před vánoci se bude pořád soutěžit ;) Takže sledujte blog a facebook ať vám něco neunikne :)
Tak a teď už výsledky a kdo tedy vyhrál? Po vyřazení všech špatných odpovědí vás zbylo přesně 28. Losování jsem nechal na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

knihu Kde se touláš Bernadetto vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Bez názvu

 

JANA BENEŠOVÁ

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… ;)

 

bernadetto

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply