Předvánoční soutěž o PLÁSTEV – vyhlášení

3

Tak dámy a pánové, letošní poslední soutěž je za námi. Doufám, že jste si všechno to soutěžení užili a budete na mě pamatovat i v příštím roce, protože já na vás rozhodně ano. Navíc už teď se chystá …. ba ne o tom někdy příště a hlavně v jiném roce. Zkrátka a dobře všem zúčastněným moc díky za účast a stejně tak i za vzkazy, které jste mi zde nechali 🙂 Jinak vím, že vás moje knihovna láká, ale no uvidíme, třeba někdy v budoucnu, když budu v dobrém rozpoložení vám z ní i něco ukážu 😀 Dost ale vykecávání, pojďme k tomu co vás určitě zajímá daleko víc 🙂

No a jdeme na výsledky. Tentokrát se vás účastnilo přesně 40, takže šance na výhru jsou docela vysoké. Ty se navíc neustále zvyšují protože řada z vás měla problémy především s otázkou jak se bude jmenovat závěrečný díl série, který vyjde příští rok. Správnou odpověď jste mohli naleznout na FB Fantastické Epochy a tou je Válka Pláství, zbytek měli všichni správně 😉  Doufám, že vás soutěž bavila, protože Plástev je rozhodně zajímavé čtení a musím znovu poděkovat Epoše, že mi knihy do soutěže nabídla. Tímto pro letošek se soutěžením končíme, nebojte příští rok si pro vás opět něco nachystám :)
Tak a teď už výsledky a kdo tedy vyhrál? Takže po vyřazení všech špatných odpovědí vás zbylo přesně 27. Losování jsem nechal již tradičně na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

sérii PLÁSTEV vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Bez názvu

MOIRA

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 24 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Navíc teď má právě Epocha hodně zajímavou akci na vánoční balíčky, takže rozhodně koukněte k nim na web, rozhodně si vyberete. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže, třeba hned příští rok… ;)

plastevsoutez

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

3 komentáře

  1. hezké vědět, že má holka dobrou pověst. 😀
    Díííky za soutěž, je hezké po dlouhé době zase něco vyhrát. 😀 .)

Leave A Reply