Pevnost 11/2016

0

Listopadová Pevnost je zde a i tentokrát má rozhodně co nabídnout. Její obsah tentokrát potěší fanoušky Harryho Pottera, jelikož nový film z jeho světa již nezadržitelně klepe na dveře. Ostatně o tom svědčí i samotná obálka, která nás láká na film Fantastická zvířata a kde je najít, který zamíří do kin už 17. listopadu. Pokud tedy stále hledáte o tomto filmu nové informace, nová Pevnost vám jich pár nabídne.

Kromě Fantastických zvířat zde již tradičně najdeme i další filmové a seriálové pecky, na které se v nejbližších dnech a týdnech můžeme těšit. Namátkou můžeme zmínit sci-fi western Westworld, nový seriál z produkce HBO, na který se snáší chvála ze všech stran. Fanoušky Marvelu naopak potěší nové informace ohledně posledního Wolverina, nebo „Harry Potter od Marvelu“ na stříbrná plátna se totiž chystá nová marvelovská postava Dr. Strange.

Nezapomnělo se samozřejmě ani na fanoušky literatury. Nalákat se můžeme u spousty zajímavých novinek v čele s úvodním dílem nové epické fantasy ságy Císařovy čepele, nebo zajímavým postapothrillerem Všemi dary obdarovaná.

Pokud patříte mezi ty, co netrpělivě očekávají závěrečný díl epické trilogie Stín krkavce, jistojistě vás potěší rozsáhlý článek o celé sérii, včetně rozhovoru s autorem. Pokud byste však raději něco víc Young Adult, nebo naopak hororového ani na vás se nezapomnělo. Můžete se tak těšit na Měsíční kroniky, nebo nový díl Walking Dead.

Redakce neopomněla ani trochu netradičnější kousky v čele s Danem Simmonsem a jeho výpravou do světa Sherlocka Holmese v knize Páté srdce. Filmovým fanouškům pak bude známé jméno Kevin Costner, jenž se společně s Jonem Bairdem a Rickem Rossem pustil do ambiciozního projektu, jenž stojí na pomezí komiksu a klasické beletrie. Objevte tak společně s Cechem objevitelů cestu do bájné Shambhaly.

Nechybí samozřejmě ani nezbytné komiksové okénko, včele se seriálem Dana Černého Jak se dělá komiks, který pokračuje již desátým dílem. Novým komiksovým přírůstkům pak vévodí komiksová šlechtična Ekho.Pokud vám ani to nestačí a toužíte si zpříjemnit volné chvíle u nějaké té hry, ani to není žádný problém. Počítačové a konzolové nadšence zaujme Dishonored 2, či rozporuplně přijaté pokračování Mafie 3. Pro příznivce deskovek je pak připraven Warhammer Quest, či nová hra ze Zeměplochy. To je však pouze malý výčet toho co na nás čeká, nejnovější Pevnost je opravdu nabitá k prasknutí a byla by škoda ji minout.

Kompletní obsah čísla najdete na stránkách Pevnosti – zde. 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply