Pevnost 07/2017

0

Další měsíc je zde a to mimo jiné znamená, že do prodeje míří i Pevnost s pořadovým číslem 07/2017. Tentokrát si na své přijdou především milovníci Marvelu, nová Pevnost se totiž nese ve znamení nového Spider-mana. Kromě lákačky na nejnovější film se podíváme zpátky do historie a odhalíme nějaké ty zajímavosti z minulosti  a zákulisní informace točící se kolem pavoučího muže.

Pokud vás však pavoučí sítě nechávají chladnými nemusíte zoufat, v nové Pevnosti toho najdeme stále dost i bez profláknutého Spidiho. Společně s primáty vedenými Caesarem se pustíme do VÁLKY O PLANETU OPIC. S VALERIÁNEM se vydáme do MĚSTA TISÍCE PLANET a jelikož nová série Hry o trůny už nezadržitelně klepe na dveře, nesmí chybět ani obligátní výlet do Západozemí.

Pozadu samozřejmě nezůstávají ani literární rubriky, kterým tentokrát vévodí fantastika z nakladatelství Host. V Drakeovi Petera McLeana ochutnáme urban fantasy podle Raymonda Chandlera, Zhodnotíme si druhý díl Havraních kruhů Siri Pettersen a společně s Liou Cch‘- Sinem objevíme PROBLÉM TŘÍ TĚLES. Pro něžnější pohlaví je zde nový román Diany Gabaldon Lord John. Příznivce rozhovorů pak jistě potěší interview s Jaroslavem Kalfařem autorem všude propíraného Kosmonauta z Čech.

Ani to však zdaleka není vše.  Nakladatelství Brokilon se chystá potěšit všechny trekkies hned šesti novými romány z univerza Star Treku a my se zde můžeme trochu namlsat. Nechybí ani tradiční komiksové okénko tentokrát v čele s lehce erotickým Milo Manarou, kolosálním Tomb Raiderem a rozvernými Záleskautkami. A dojde i na gamebooky. Na GWINT. Na online MORROWIND. Na DUNKERK. A to se vyplatí…. takže pokud ještě nemáte novou Pevnost, chtělo by to napravit 😉

A jen tak mimochodem přílohou pevnosti je vynikající upířina od Andrewa Fukudy HON.

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.