Pevnost 04/2017

0

Další měsíc je zde a to mimo jiné znamená, že do prodeje míří i Pevnost s pořadovým číslem 04/2017. Tentokrát si na své přijdou vši ti, kterým učarovali STRÁŽCI GALAXIE. Druzí Strážci galaxie se chystají zaútočit na naše kina a tak je více než jasné, čím žije nová Pevnost. GROOT!!!!  Pokud jde však toto téma trochu mimo vás nemusíte zoufat, již tradičně zde najdeme i další filmové a seriálové pecky, na které se v nejbližších dnech a týdnech můžeme těšit.

Zavzpomínáme na léta minulá s Power Rangers, popřípadě s nesmrtelným King Kongem zamíříme na Ostrov lebek. Nechybí ani Volání netvora, jehož uvedení přijel podpořit sám autor Patrik Ness. Ostatně nejrůznějších reportů ze setkání s autorem, či rozhovorů jsou v dnešních dnech plné sociální sítě. Fanoušky seriálů tentorkát uspokojí výborný Legion. Pokud jste o něm ještě neslyšeli určitě to napravte, protože tohle bude pořádná jízda.

Ani knižní nabídka nezůstává nijak pozadu, je vidět že nakladatelé se postupně probouzejí a sází nám jednu pecku za druhou. Za všechny můžeme zmínit původní scénář k Fantastickým zvířatům J. K. Rowling, nebo závěr trilogie Justina Cronina- Město zrcadel. Když k tomu přidáme úžasné souborné vydání Kronik západního pobřeží Ursuly Le Guinové, nebo nadějně vyhlížející Podsvětí Michala Šefary je jasné, že se máme skutečně na co těšit.

Pokud vám ani to nestačí, je zde ještě nášup v podobě kultovního Howarda P. Lovercrafta jehož dílo v kostce shrnuje Michal Tesáček.Samozřejmě nemůžeme opomenout pecku GHOST IN THE SHELL, rozebranou hned na šesti stranách. Samozřejmě nechybí ani další tradiční rubriky, ale to už bych prozrazoval moc, takže pokud ještě nemáte novou Pevnost, chtělo by to napravit 😉

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.