Pevnost 03/2017

0

Konec měsíce je zde a to mimo jiné znamená, že do prodeje míří i Pevnost s pořadovým číslem 03/2017. Tentokrát si na své přijdou příznivci X-menu a především pak dnes již profláknutého Wolverina. Jelikož do kin míří snímek Logan: Wolverine, který by měl tuhle celou tuhle oblíbenou sérii ukončit, je vcelku jasné kolem čeho se bude jedno z témat březnové Pevnosti točit. Pokud jde však toto téma trochu mimo vás nemusíte zoufat, již tradičně zde najdeme i další filmové a seriálové pecky, na které se v nejbližších dnech a týdnech můžeme těšit.

Romantické duše zaplesají nad nejnovějším zpracováním Krásky a zvířete v hlavní roli s Emmou Watson. Pokud byste však rádi něco maličko většího, King Kong by mohl snad vaše choutky uspokojit. Ostatně přesvědčit se budeme moc již brzy ve snímku Kong: Ostrov lebek. Fanoušci seriálů se tentokrát musejí spokojit s rozporuplným Emerald City, které i přes menší výtky má rozhodně co nabídnout.

Ani knižní nabídka nezůstává nijak pozadu. Za zmínku stojí především Planeta mezi dvěma slunci Roberta Fabiana, či Bennetovo Město mečů. Fanoušky YA bezesporu zaujme Griša: Světlo a stíny. Knihy populární Leigh Bardugo tak míří i na pulty českých knihkupců a dá se očekávat, že si své oddané fanoušky bezesporu najde.

Nezbytné okénko s rozhovorem tentokrát obsadil již zmíněný Robert Fabian, který se rozpovídá nejen o své aktuální novince, která nedávno zamířila do prodeje. V literární hlídce pak budeme vyhlížet zajímavé postapo POSLEDNÍ, či nový přírůstek do Brokilonské edice Evropská space opera – Čas oblevy. To samozřejmě není ani zdaleka vše i nejnovější Pevnost je již tradičně nabitá k prasknutí a každý si v ní přijde na své. Ostatně přesvědčte se sami 😉

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..