Pevnost 02/2017

0

Pomalu ale jistě nám končí první měsíc nového roku a to mimo jiné znamená, že do prodeje míří i Pevnost s pořadovým číslem 02/2017. Tentokrát si na své přijdou především příznivci hororové série Resident Evil. Jelikož do kin míří další film z této úspěšné série, je vcelku jasné okolo čeho se bude hlavní téma únorové Pevnosti točit. Pokud vás však zombíci a podobná pakáž příliš nelákají nemusíte zoufat již tradičně zde najdeme i další filmové a seriálové pecky, na které se v nejbližších dnech a týdnech můžeme těšit.

Najdeme zde tak menší rozbor nových Star Wars: Rogue One, či lákačku na Future Gate sci-fi film festival. Vedle toho také zavzpomínáme na princeznu Leilu a další významné osobnosti, které nás během roku 2016 navždy opustily. A jelikož je loňský rok definitivně za námi těšit se můžeme i na žebříčky toho nejlepšího co se loni urodilo filmy počínaje a samozřejmě knihami a komiksy konče. Pokud vás tedy zajímá, jaká jsou loňská TOP TEN podle Pevnosti není nic jednoduššího než se začíst do únorového čísla.

Knižní nabídka i tentokrát stojí za to. Za zmínku stojí především nová kniha Joe Hilla Ohnivý muž. Fanoušci YA v současné chvíli žijí především další knihou autorky Divergence Čáry života. Naopak milovníci Warhammeru se mohou těšit na pořádný vhled do tohoto univerza očima Borise Hokra. 

I tentokrát se můžeme těšit na zajímavý rozhovor. Tentokrát se Pevnosti podařilo vyzpovídat Terryho Brookse, se kterým se blíže koukneme na jeho „Shannarovu ságu“. V literární hlídce pak budeme vyhlížet Ztrápený svět Bena H. Winterse, či druhý případ Rookové a Jackabyho – Případ ukradeného zubu, který chystá nakladatelství Host. Nejnovější Pevnost je již tradičně nabitá k prasknutí a každý si v ní přijde na své. Ostatně přesvědčte se sami 😉

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.