Paolo Eleuteri Serpieri – Druuna

0

ANOTACE:
Legendární filozofická sci-fi sága s erotickým nádechem přichází do Čech v necenzurované podobě! Jedno z největších… a rozhodně jedno z nejvíce sexy děl evropského komiksu. Krásná Druuna se probojovává zničeným postkatastrofickým světem plným zrůd a mutantů, aby odhalila jeho tajemství… a dost často i sebe.
Druuna patří mezi skutečně zásadní díla evropského komiksu – a to jak díky Serpieriho nádherné kresbě (která úžasně vystihuje vnadnou hrdinku i děsivý svět kolem ní), tak díky nápaditému příběhu s ekologickými motivy. Ale samozřejmě, hlavně díky překrásně Druuně, která se stala – podobně jako předtím Barbarella – sexuálním idolem a erotickým vzorem, ke kterému jsou připodobňované a s ním srovnávané skutečně existující modelky a herečky.

K DOSTÁNÍ V TĚCHTO FORMÁTECH:
kniha


Nakladatelství Crew patří již dlouhá léta mezi stálice na naší komiksové scéně. Díky tomu se může občas pustit i do projektů, jejichž výnosnost není vždy úplně jistá. Jedním z nich je i jejich edice Mistrovská díla evropského komiksu, která se naštěstí u českých fanoušků opravdu chytla, a tak nám Crew může přinášet z této edice stále „nové“ tituly. Zatím posledním přírůstkem této série je dnes již legendární Druuna, jež byla objektem nejednoho vlhkého snu pubertálních výrostků.

1447944722Již v předchozích knihách z edice MDEK jsme mohli najít hmatatelný nádech erotična. Ostatně, stačí vzpomenout Manarovu a Jodorowského Borgiu, kde tato linie byla nejhmatatelnější. Ovšem jubilejní desátá kniha této edice jde mnohem dál. Čeští fanoušci se tak vůbec poprvé mohou těšit na souborné, nezkrácené a hlavně necenzurované vydání prvních tří dílů komiksové série, jež již v době svého vydání vzbudila mezi čtenáři a kritiky bouřlivé emoce.

Tímto komiksem se navíc doplňuje řada nejslavnějších evropských komiksových tvůrců, se kterými jsme se mohli již v edici MDEK setkat. Paolo Eleuteri Serpieri, legendární italský tvůrce, si touto sci-fi sérií zajistil takřka nesmrtelnost a jeho Druuna patří vedle Barbarelly k největším sexuálním symbolům, na které můžeme na stránkách komiksů narazit.

Díky tomu asi nemusím připomínat, že toto dílo je určené věkové skupině 18+. Autor si se ztvárněním nahoty a sexuálních scén rozhodně těžkou hlavu nedělá, a tak se při zběžném prolistování může zdát, že nemáme v rukou další významné dílo evropského komiksu, ale obyčejné obrázkové porno. Jako klišé tak možná bude znít fakt, že je zde hlavní hrdinka postavena záplavě zmutovaných monster a nadržených chlapů, pro které je její tělo neodolatelnou výzvou.

CELOU RECENZI NALEZNETE NA WEBU

FANTASYA.CZ


Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..