Navštivte Středozem s audioknižním Hobitem SOUTĚŽ

3

Asi málokdo se nesetkal s jednou z legend fantasy žánru, která i díky filmové adaptaci si získává čím dál více fanoušků. O čem že je řeč? Ano o Hobitovi, dnes již legendární dílo autora Pána Prstenů J. R. R. Tolkiena. Navíc se v následujících dnech chystá do kin závěrečný díl filmové trilogie Petera Jacksona, takže si myslím, že nastal ten pravý čas, vydat se také do Středozemě. Ještě než usednete do pohodlných sedaček v sálech máte možnost vyhrát celé dobrodružství Bilba Pytlíka jako audioknihu.

Tentokrát žádné dělení na tři díly, jako tomu je u filmu, ale pěkně celý příběh najednou. Zpracování se opravdu povedlo. Vladimír Kudla se poslouchá více než příjemně, takže tahle audioknižní lahůdka rozhodně stojí za zkoušku ;). Nesmím samozřejmě zapomenout na vydavatelství Tympanum, které do soutěže věnuje jedno CD pro výherce. Dost už ovšem povídání, pojďme soutěžit.

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 5. 12. 2014 do 11.12.2014.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, nebo Slováci s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 72 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 14.12.2014.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Tímto přeji všem hodně štěstí a držím vám palce. Níže máte odkaz na formulář:)

SOUTĚŽTE ZDE

hobitsoutez

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

3 komentáře

Leave A Reply