Měsíční přehled – únor 2016

0
Nejkratší měsíc roku je za námi a to samozřejmě znamená, že ani tentokrát nesmí chybět již tradiční Měsíční přehled. Co mi tedy tentokrát přibylo do knihovny a jaké nové recenze si můžete u mě přečíst. V lednu se mi podařilo jakžtakž vypořádat s většinou mých restů, pár jich sice stále hrnu před sebou, ale tento seznam se naštěstí povážlivě zkracuje, a to znamená, že tradiční příděl knih byl v únoru oproti lednu přeci jen trošku bohatší. Každopádně v březnu se máme všichni na co těšit, chystá se tradiční Velký knižní čtvrtek a to znamená ty největší pecky jarní sezóny. Dost už ale povídání, pojďme se podívat co mám nového a jaké recenze si u mě můžete přečíst.
Samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
(omlouvám se za kvalitu fotek, to víte mobil…)
Nechybí samozřejmě ani elektronické knihy a audioknihy 🙂
Jeruldelger_CMYK cover blake-jet-zrada-obalka-front-mala 1128
l219078 stažený soubor 991 25400813
220
A co jste si mohli v lednu u mě přečíst za recenze?
Recenze
Celkem přečteno 2 584 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply