Měsíční přehled – srpen 2016

0
Prázdniny jsou již za námi a já doufám, že jste si je vy školou povinní pořádně užili. Stejně tak nakladatelé, kterým tímto končí období klidu a postupně nás začínají zásobovat samými lepšími tituly. První vlaštovky jsou již zde a pohled do edičních plánů dává tušit, že se máme opravdu na co těšit 😉 Já jsem si dal letošní léto trochu volnější, takže článků a recenzí tolik nevycházelo…ostatně to jste si již mohli všimnout v červenci. Teď však doufám, že se postupně dostanu zas do tempa a vy tak budete mít co číst 😉
Nových přírůstků opět není nijak přehnaně moc, ale známe to všichni…. knihovna není nafukovací a tak nastal čas hodně vybírat co si pořídit v „papíru“. Každopádně, za mě jsem s přírůstky opravdu spokojený a nemůžu se dočkat až se do všech naplno ponořím, ostatně na Útěk a nového Kotletu si již můžete přečíst recenzi u mě na blogu….Dost už ale povídání, pojďme se podívat co mám nového a jaké recenze si u mě můžete přečíst.
Samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
 Bez názvu-1Nechybí samozřejmě ani elektronické knihy, popřípadě audioknihy 🙂
 191158_big big_utek-IjZ-295920 img_441138_orig
220
A co jste si mohli v květnu u mě přečíst za recenze?
Recenze
Celkem přečteno 1 382 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply