Měsíční přehled – srpen 2015

2
Prázdniny pro mnohé z vás pomalu ale jistě končí, nastává čas vrátit se zpět do školních lavic a „pilně“ se učit. My ostatní si můžeme pouze povzdechnout a pokračovat dalších x desítek let v zavedené rutině. Naštěstí doba volna a dovolených končí i pro nakladatele a s tím i okurková sezóna, můžeme se tak těšit na podzimní příval novinek. Přesto se i v srpnu objevilo pár opravdu zajímavých kousků. Jedním z nejvýraznějších je bezpochyby i čtvrtý díl legendárního Milénia Stiega Larssona, který vyšel před pár dny a ke kterému probíhala na mém blogu i blogtour. V rámci něho jste se mohli zúčastnit i řady soutěží, z níž poslední končila včera, takže v následujících dnech očekávejte její vyhlášení ;).
Musím říct, že srpen byl u mě pojatý opravdu v poklidném tempu, o čemž svědčí i moje přírůstky do knihovny. Doufejme, že v září na tom budu trochu lépe :). Ovšem občas nezaškodí trochu vypustit a věnovat se i jiným věcem než čtení :). Na co se však můžete již teď těšit? Září se na blogu ponese ve znamení Dominika Dána a jeho chystané novinky Rudý kapitán. Doufám, že vás tento autor zaujme stejně jako mě, protože tento nejúspěšnější slovenský spisovatel si rozhodně zaslouží pozornost.Dost ale vykecávání, teď už se ale pojďme juknout co tedy přibylo do mé knihovny 🙂
Předně bych chtěl poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
(omlouvám se za kvalitu fotek, to víte mobil…)
IMG_2172 IMG_2176
 a na závěr všechny knihy pěkně pohromadě celkem 5 kousků 😉 
Samozřejmě nesmím zapomenout ani na elektronické knihy, i tentokrát se mi zde sešla hodně zajímavá směska, která rozhodně stojí za přečtení.
9788075290007_rudy-kapitan_0187164-23 16068905
A na úplný konec taky nějaké to audio, opět výborné kousky, které rozhodně stojí za poslech 🙂 
milenium_4_audiokniha_onehotbook (1) babicka_pozdravuje_a_omlouva_se
Na závěr si dáme přehled recenzí, které u mne najdete za tento měsíc :).

 

Recenze
Celkem přečteno 1944 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

2 komentáře

Leave A Reply