Měsíční přehled – říjen 2015

2
Vánoce se pomalu, ale jistě nezadržitelně blíží. Do Štědrého dne nám zbývá cca měsíc a půl a tak je jasné, že i shon okolo tohoto svátku nabírá na obrátkách. Můžeme si tak být jisti, že na nás čeká velmi těžké rozhodování, do jaké knižní novinky se pustit dřív. Nechme však knižní trh stranou a pojďme se podívat co se v průběhu října událo u mě na webu.
Již tradičně jste si mohli přečíst řadu recenzí, ale také se zapojit do několika zajímavých soutěží. A to nejen o knihy, ale také o jejich elektronické verze a audioknihy. V neposlední řadě proběhl v průběhu října na mém webu i tématický týden s Petrem Schinkem a jeho novinkou Jak lvové. Doufám, že vás vše bavilo, protože tyto aktivity dělám především pro vás, mé čtenáře. Ale vraťme se zpátky ke knihám. Říjen sice nebyl až tak bohatý na nové přírůstky jako září, ovšem i tentokrát se jedná o bezpochyby zajímavé kousky..Dost ale vykecávání, teď už se ale pojďme juknout co tedy přibylo do mé knihovny 🙂
Předně bych chtěl poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
(omlouvám se za kvalitu fotek, to víte mobil…)
 
 a na závěr všechny knihy pěkně pohromadě celkem 14 kousků 😉 
Samozřejmě nesmím zapomenout ani na elektronické knihy, i tentokrát se mi zde sešla hodně zajímavá směska, která rozhodně stojí za přečtení.
big_danska-obcanska-valka-2018-24-HMf-262969 large (1) large (2)
large (3) large (4) large
A na úplný konec taky nějaké to audio, opět výborné kousky, které rozhodně stojí za poslech 🙂 
220 (1) 220 (2) 220 (3) 220 (4) 220 (5) 220 (6) 220 krev-elfu-duze
Na závěr si dáme přehled recenzí, které u mne najdete za tento měsíc :).

 

Recenze
Celkem přečteno 2 372 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

2 komentáře

Leave A Reply