Měsíční přehled – listopad 2015

0
Tak dámy a pánové listopad je za námi a na nás tak čeká měsíc, na který mnozí z vás toužebně čekají celý rok. Musím říct, že mě toto nadšení již dávno opustilo, i když na druhou stranu díky dítku dostávají Vánoce druhou šanci ;). Dost ale o Vánocích pojďme se věnovat právě uplynulému měsíci. V listopadu se toho u mě moc neudálo, tedy když nepočítáme neskutečnou záplavu knih, které mi dorazily a dohánění restů. Takže tu byly především recenze, recenze a zase recenze. Upřímně doufám, že toto bude co nejdřív za mnou a vše bude opět probíhat tak nějak v poklidu. Toto tempo je vážně vražedné a to nemusím být ani Kobra 11, nebo Důchodci z Kauflandu. Dost ale vykecávání, teď už se ale pojďme juknout co tedy přibylo do mé knihovny 🙂
Předně bych chtěl poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
(omlouvám se za kvalitu fotek, to víte mobil…)
  _20151129_202321_20151129_202411_20151129_202303_20151129_202422
 a na závěr všechny knihy pěkně pohromadě celkem 25 kousků a 8 audioknih 😉 
A na úplný konec taky nějaké to audio, opět výborné kousky, které rozhodně stojí za poslech 🙂 
Na závěr si dáme přehled recenzí, které u mne najdete za tento měsíc :).

 

Recenze
Celkem přečteno 5 911 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply