Měsíční přehled – leden 2016

4

Nový rok pomalu ale jistě nabírá na obrátkách a tak je první měsíc roku 2016 již za námi. A stejně jako v předchozích letech, nesmí ani v novém roce chybět na blogu rubrika Měsíčních přehledů, kde se můžete podívat co mi přibylo do knihovny, popřípadě jaké knihy jsem recenzoval. Musím říct, že i tentokrát nejsou mé přírůstky nijak velké. A to hlavně díky tomu, že stále doháním resty, kterých se ne a ne zbavit. Každopádně doufám, že v únoru se již vše nějak ustálí a já tak budu mít na vše více času. Naštěstí je leden i u nakladatelů pozvolnějším měsícem, kdy většina nabírá dech do nového roku, takže jsem zase o tolik nepřišel. Dost už ale povídání, pojďme se podívat co mám nového a jaké recenze si u mě můžete přečíst.

Předně bych chtěl poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
(omlouvám se za kvalitu fotek, to víte mobil…)
2_2_2016 11_14_13 AM
Nechybí samozřejmě ani elektronické knihy 🙂
tekute-krystaly 207589_big hlavka-tenky-led large Lovci_prizraku_OBALKA.aibig_jiskra-v-popelu-t8X-275091
A co jste si mohli v prosinci u mě přečíst za recenze?
Recenze
Celkem přečteno 2 848 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

4 komentáře

Leave A Reply