Měsíční přehled – Květen 2016

0
Květen je již za námi a s ním i největší literární událost tohoto roku – tradiční veletrh Svět Knihy. Musím říct, že jsem docela rád, že máme tento měsíc již za sebou, protože upřímně, byl to docela blázinec. Vyšla spousta nových knih. V jejichž množství se člověk pomalu ale jistě začíná ztrácet. Na druhou stranu alespoň je z čeho vybírat a můžeme si udělat pořádné zásoby na prázdniny 😉
Do knihovny mi tak přibylo pár opravdu skvělých kousků. Novým Galbraithem počínaje a nepřekonatelným Ready Player One v novém vydání konče. Zapomenout nesmím ani na pořádnou zásobu audioknih. Takže se můžete opět těšit na řadu recenzí. Navíc jsem i tento měsíc vcelku slušně zásoboval svůj instagram, takže určitě můžete opět očekávat i nějaký ten „foto“ příspěvek, kde najdete moje nejnovější fotky z této sociální sítě 😉 Dost už ale povídání, pojďme se podívat co mám nového a jaké recenze si u mě můžete přečíst.
Samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
Nechybí samozřejmě ani elektronické knihy, popřípadě audioknihy audioknihy 🙂
1196 213322_big 9788075053381 big_babicky-mrtvy-kuchar-BN4-259615
big_kdyz-padne-noc-72z-291729 big_podfuk-PHP-296985 big_thonis-ZzG-294520
A co jste si mohli v květnu u mě přečíst za recenze?
Recenze
Celkem přečteno 2 469 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply