Měsíční přehled – květen 2015

3
Tak další měsíc roku 2015 je úspěšně za námi. Květen se již tradičně nesl ve víru Světa knihy. Musím říct, že to stálo opět za to. Jediné co bych si asi odpustil byla chřipka a horečky, které mě ten den skolili. Naštěstí jsem se z toho záhy vylízal a tak se můžu zase těšit z nových kousků do knihovny 🙂 Samozřejmě jsem nezapomněl ani na vás, a tak jsme opět měli pár soutěží. To mi připomíná, že se stále můžete zapojit do soutěže o audioknihu Solaris 😉 Ještě nesmím zapomenout na jednu věc, příští týden bude na blogu i facebooku asi celkem pusto prázdno, jelikož jedu na dovolenou trochu od všeho vypnout. Každopádně už 15.6. budu zpět a doufám že i v plné síle 😀 Dost ale vykecávání, víte moc dobře, že na řečičky mě moc neužije, možná někdy příště, teď už se ale pojďme juknout co tedy přibylo do mé knihovny 🙂
Předně bych chtěl poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
(omlouvám se za kvalitu fotek, to víte mobil…)
 FullSizeRender
FullSizeRender (1) FullSizeRender (2) FullSizeRender (3) FullSizeRender (4)
A na závěr všechny knihy pěkně pohromadě 😉 celkem 17 kousků včetně audia 😉 
FullSizeRender (5)
Samozřejmě nesmím zapomenout ani na elektronické knihy, i tentokrát se mi zde sešla hodně zajímavá směska, která rozhodně stojí za přečtení.
EK15343 EK12086 EK13384 EK14954 large
A na úplný konec taky nějaké to audio, opět výborné kousky, které rozhodně stojí za poslech, kromě těch co mi přišli ve fyzické podobě tu mám několik kousků elektronicky  🙂
stoparuv-pruvodce-galaxii-duze 220 (1) 220 (2) 220 premyslovska-epopej-i-velky-kral-duze
Na závěr si dáme přehled recenzí, které u mne najdete za tento měsíc :).

 

Recenze
Celkem přečteno 3 789 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

3 komentáře

Leave A Reply