Měsíční přehled – duben 2016

2
Další měsíc je za námi a pomalu, ale jistě se nám nezadržitelně blíží další Svět Knihy. Duben byl tedy relativně pohodový, ten pravý shon a přísun největších novinek tedy na nás čeká a je opravdu na co se těšit. Ostatně před pár dny na nás zaútočil nový Robert Galbraith a to je jen začátek, máme se tedy na co těšit. Stejně tak na spoustu hostů a doprovodných akcí v rámci knižního veletrhu. Dost už ale o květnu koukněme se ještě na právě uplynulý měsíc.
Do knihovny mi přibylo pár opravdu skvělých kousků. Legendární sérií Metro počínaje a fenomenálním Fredrikem Backmanem konče. Kromě knih a recenzí jste se opět mohli zapojit do řady soutěží a vyhrát nějakou tu pěknou cenu. Navíc jsem se rozhodl trochu více přispívat na instagram, takže možná můžete čekat i nějaký ten čistě „foto“ příspěvek, kde najdete moje nejnovější fotky z této sociální sítě 😉 Dost už ale povídání, pojďme se podívat co mám nového a jaké recenze si u mě můžete přečíst.
Samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
(omlouvám se za kvalitu fotek, to víte mobil…)
Collage 2016-05-01 15_15_38
Nechybí samozřejmě ani elektronické knihy a audioknihy 🙂
1094 1141 0000004224_03 193539_big
205588_big 9788074915574 ImgW stažený soubor (1)
1 220 (1) 220 (2)
ImgW (2)
A co jste si mohli v dubnu u mě přečíst za recenze?
Recenze
Celkem přečteno 2 716 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

2 komentáře

  1. Jako vzdycky obrovske pocty knih 😀 Taky bych to nekdy chtela stihnout, ale to bych musela mit cely mesic dovolenou, nebo tvuj mozek 😛

Leave A Reply