Měsíční přehled – červenec 2016

0
První prázdninový měsíc je již minulostí, a já doufám, že jste si ho pořádně užili. Pro mě byl červenec spíše pracovní záležitostí, vzhledem k rekonstrukci podkroví, do které jsme se pomalu ale jistě pustili. Díky tomu nebylo zatím na knihy tolik času, kolik bych chtěl. To znamená, že i na blogu toho přibylo o něco méně, něž je běžné. Rozhodně jsem na vás však nezapomněl a nějaké ty články a recenze se přece jen na blogu objevily.
S novými přírůstky je to tentokrát trochu slabší, ale znáte to, není každý měsíc posvícení. A navíc je okurková sezóna, takže se můžu vymluvit na to 🙂 Každopádně i těch několik málo knih rozhodně stojí za to. Zabiják Anders byl nutností. Už Stoletý stařík byl fenomenální a Analfabetka taky šla, tak uvidíme, jestli bude platit i do třetice všeho dobrého. Trnový císař byl pak pro mě více méně povinný. Díky této knize se konečně uzavírá trilogie Marka Lawrence. Dost už ale povídání, pojďme se podívat co mám nového a jaké recenze si u mě můžete přečíst.
Samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂

edf

Nechybí samozřejmě ani elektronické knihy, popřípadě audioknihy 🙂
721 206991_big 9788024369655 large (1) large
220 (1) 220 na-zabiti-duze
A co jste si mohli v květnu u mě přečíst za recenze?
Recenze
Celkem přečteno 2 780 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply