Měsíční přehled – červen 2016

0
Červen je již za námi a  spoustě vás začínají vytoužené prázdniny. Ovšem ještě než se vydáme někam na dovolenou, nebo alespoň k vodě připomeneme si minulý měsíc. Ten se nesl již v tradičním duchu recenzí a nových knížek..musím říct, že tak nějak nestíhám, léto mi hold dává zabrat takže na čtení není tolik času, kolik bych chtěl. Snad se to ale brzo spraví 🙂
Do knihovny mi opět přibylo pár opravdu skvělých kousků. Skvělými komiksy počínaje a novým vydáním Noční hlídky konče 😉 Zapomenout nesmím ani na pořádnou zásobu audioknih. Takže se můžete opět těšit na řadu recenzí. Dost už ale povídání, pojďme se podívat co mám nového a jaké recenze si u mě můžete přečíst.
Samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
Bez názvu-1
Nechybí samozřejmě ani elektronické knihy, popřípadě audioknihy 🙂
ImgW large (2) large loomis-pripad-pegasus-obalka-front stažený soubor (1) stažený soubor
1 (1) 1 220 (1)
220 (2) 220
A co jste si mohli v květnu u mě přečíst za recenze?
Recenze
Celkem přečteno 2 027 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply