Měsíční přehled – březen 2015

0
Tak další měsíc roku 2015 je úspěšně za námi. Březen byl kupodivu poklidný, navíc jsem spolu s Basterkou a holkama z Ma-Ka pořádal jednu soutěž. Takže jste měli možnost vyhrát i nějakou tu zajímavou knižní cenu. 😉 Už teď vám můžu ale slíbit, že v tomto ohledu bude duben daleko bohatší, přeci jen, když už se bude slavit druhý rok blogu, tak je potřeba to oslavit opravdu pořádně. 😉 Což znamená, že se rozhodně vyplatí sledovat blog, popřípadě facebook, tak vám nic neunikne. Dost ale vykecávání, víte moc dobře, že na řečičky mě moc neužije, možná někdy příště, teď už se ale pojďme juknout co tedy přibylo do mé knihovny 🙂
Předně bych chtěl poděkovat všem nakladatelů a knihkupcům, se kterými spolupracuji, za poskytnuté recenzní výtisky. Bez nich by tento blog neběžel tak pěkně jak teď.
A co tedy přibylo do mé knihovny? Co jsem nakoupil, dostal k recenzi, nebo vyhrál a tak. Však to znáte 🙂
(omlouvám se za kvalitu fotek, to víte mobil…)
 FullSizeRender (1)
FullSizeRender (2)
FullSizeRender (3)
FullSizeRender (4)
FullSizeRender (5)
FullSizeRender
A na závěr všechny knihy pěkně pohromadě celkem 14 kousků 😉 
FullSizeRender (6)
Samozřejmě nesmím zapomenout ani na elektronické knihy, i tentokrát se mi zde sešla hodně zajímavá směska, která rozhodně stojí za přečtení.
9788074325694  big_prilis-mnoho-katerin-gk0-225961  large
 Lhar2_Majkl stažený soubor
A na úplný konec taky nějaké to audio, opět výborné kousky, které rozhodně stojí za poslech, kromě těch co mi přišli ve fyzické podobě tu mám několik kousků elektronicky  🙂
      220 (1)  220 (2)  220
Na závěr si dáme přehled recenzí, které u mne najdete za tento měsíc :).

 

Recenze
Celkem přečteno 2 008 stran
 jen pro upřesnění přečteno mám víc jen sem nestíhal recenze takže jsem tyto knihy nezahrnoval do přehledu 🙂
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply