Léto s Lisbeth Salanderovou #7

0

Vydání čtvrtého dílu Milénia se nezadržitelně blíží a já mám pro vás díky nakladatelství Host, kterému tímto mnohokrát děkuji, jedinečnou možnost vyhrát všechny ČTYŘI knihy této série v novém vydání. Je úplně jedno jestli původní trilogii doma máte, nebo ne, tahle výhra si rozhodně zaslouží vaší pozornost. Přeci jen, nic se nevyrovná pocitu, když vám knihy k sobě krásně ladí. Zkrátka a dobře trocha té námahy se v tomto případě několikanásobně vrátí, takže moc neváhejte 😉

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 19. 8. 2015 do 30.8.2015.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 48 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 5.9.2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Teď už k samotnému úkolu, který stojí mezi vámi a výhrou. Zadání je naprosto jednoduché. Níže máte odkaz na formulář, ve kterém najdete i soutěžní úkol/y, ten stačí vyplnit a čekat na výsledek 😀 Zkrátka nic složitého, určitě si poradíte levou zadní 😉 Nakonec nezbývá než popřát hodně štěstí a pevné nervy. Níže máte odkaz na soutěžní formulář.

Soutěžte zde

11825969_122821124727459_3564841014825142965_n


Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na vyhlášení předchozí soutěže o Milénium v audiopodobě. Musím říct, že na mě tentokrát čekalo složité kontrolování, jelikož poměrně dost z vás mělo tu, či onu odpověď špatně, navíc jsem objevil ve formuláři celou řadu duplicit. Zde vás chci poprosit, abyste se již podvádět nesnažili. Většinou se na to přijde, ostatním přiděláte zbytečně práci a sami přijdete o možnost něco vyhrát. To by k mým nářkům asi už stačilo. Zkrátka a dobře po celkovém vytřídění mi zbylo 18 z vás, kteří šli do závěrečného slosování, které jsem již tradičně nechal na generátoru random.org. A kdo tedy vyhrál a může se těšit na pořádnou audioknižní nálož?

kompletní sérii Milénium v audiopodobě a poukaz na čtvrtý díl vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

David Fogl

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, protože již teď se můžete zapojit do další soutěže, kterou najdete o výše 😉

Milenium_komplet_audio_RGB

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.