Léto s Lisbeth Salanderovou #4

0

Ačkoliv je zde další článek z tématického léta s Lisbeth Salanderovou tentokrát žádné informace a zajímavosti o sérii nečekejte. To ovšem neznamená, že můžete s klidným srdcem tento příspěvek zavřít a vrhnout se na jinou činnost. Ba právě naopak, celý minulý týden jste se mohli zapojit do soutěže o Millénium v komiksové podobě, takže nezbývá než vyhlásit výsledky 🙂 Všem co se do soutěže musím poděkovat za účast. Tentokrát se vás zapojilo krásných 30, takže šance na výhru je relativně velká.

Tak a kdo tedy vyhrál? Do slosování se opět všichni a losování jsem nechal již tradičně na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

Bez názvu-1

tři komiksy ze série Millénium vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Jan Šik

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, protože již teď se můžete zapojit do další soutěže, kterou najdete o pár řádek níže 😉


A o co se bude tentokrát soutěžit? Je vcelku jasné, že i tentokrát bude mít výhra něco společného s Larssonovým Milléniem. Po komiksech se však přemístíme trochu blíže klasickým knihám, přesněji řečeno k těm v audiopodobě. Díky vydavatelství OneHotBook a portálu Audiolibrix máte jedinečnou šanci vyhrát celou audiotrilogii k poslechu právě přes tento portál. A pokud by vám to nestačilo OneHotBook navrch přihodí ještě speciální poukaz na 4. díl, který si budete moci zdarma přidat do knihovničky jakmile vyjde. Na výherce tak čeká takřka 60 hodin napínavého poslechu v podání výborného Martina Stránského a to už za trochu snahy stojí nemyslíte 😉

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 11. 8. 2015 do 17.8.2015.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 48 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 23.8.2015.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

Teď už k samotnému úkolu, který stojí mezi vámi a výhrou. Zadání je naprosto jednoduché. Níže máte odkaz na formulář, ve kterém najdete i soutěžní úkol/y, ten stačí vyplnit a čekat na výsledek 😀 Zkrátka nic složitého, určitě si poradíte levou zadní 😉 Nakonec nezbývá než popřát hodně štěstí a pevné nervy. Níže máte odkaz na soutěžní formulář.

Soutěžte zde

Milenium_komplet_audio_RGB

divka_v_pavouci_siti_milenium4_onehotbook

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.