Letní knižní hop 2014

0
Jak asi víte, již tradičně se v průběhu roku pořádá několik knižního hopů o zajímavé ceny. Dost dlouho jsem uvažoval, že se do nějakého toho Hopu taky zapojím. No a tadááá je to tady. Po delším přemýšlení a váhání do toho nakonec jdu taky. Tento Hop pořádá Cathy z blogu Mezi nebem a peklem, kde najdete i seznam dalších kolegů, u kterých můžete soutěžit.
Když jsem přemýšlel nad tím co do soutěže, favoritů bylo hned několik, nakonec jsem usoudil, že to chce něco vážně výjimečného o co se nesoutěží každý den. A co z toho vyšlo? Ano hádáte správně budeme soutěžit o Hosta. A to ne o ledajakého Hosta. Muž jménem Ove mě opravdu dostal a myslím, že dostane i vás. Proto jsme moc rád, že můžu říct, že budeme soutěžit právě o něj 😉
Tímto samozřejmě musím strašně moc poděkovat skvělému nakladatelství Host, které mi poskytlo knihu do soutěže. A aby toho nebylo málo, nebudeme soutěžit jen o knihu, ale také o její audiopodobu, kterou poskytlo vydavatelství OneHotBook. Takže myslím, že je na co se opravdu těšit. Takže už nezbývá než popřát hodně štěstí a můžete soutěžit 🙂

Něco málo k podmínkám

  • Soutěží se od 1.8. do 15.8.2014.
  • Soutěže se můžou zúčastnit lidé z Česka, nebo Slováci s českou zasílací adresou.
  • Základní podmínkou vstupu do soutěže je vyplnění soutěžního formuláře.
  • Být fanouškem mé stránky na FB, popřípadě Twitteru.
  • Tento formulář můžete vyplnit pouze jednou. Duplicity budu mazat.
  • Výherce bude vylosován pomocí Random.org, z lidí, kteří správně odpoví na všechny otázky, následně dostane informační email. Na odpověď má 72 hodin, jinak vylosuji jiného vítěze.
  • Vyhlášení bude na blogu  nejpozději do 20.8.2014.
  • Vyhrazuji si plné právo na změnu soutěžních pravidel, či prodloužení soutěže.

soutěžte zde

Ještě jedno malé upřesnění k Hopu. Pokud vás bude soutěžit minimálně 50 bude se soutěžit ne o dvě ceny ale hned o ČTYŘI.
Další dva výherci dostanou knihu Muž jménem Ove v elektronické podobě.
Takže soutěžte, sdílejte ať je vás co nejvíc 😉

obrázek (1)

nezapomeňte také navštívit ostatní blogy, kde můžete soutěžit o další skvělé ceny. Seznam blogerů, u kterých můžeš soutěžit nalezneš zde.

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply