Letní knižní hop 2014 – Vyhodnocení

5
Tak dámy a pánové je dobojováno. Další soutěž, popřípadě Knižní Hop je za námi. Tento Hop měla na svědomí Cathy z blogu Mezi nebem a peklem, kde najdete i seznam dalších kolegů, u kterých jste mohli soutěžit. Ale to už všichni víme, že?
Tak teď už k samotné soutěži. Děkuji všem, kteří se u mě na blogu zapojili a nechali mi v dotazníku nějaký ten zajímavý vzkaz. Moc mě to potěšilo a člověk má hned lepší pocit, když ví, že to co dělá má nějaký smysl a lidi to baví i občas číst. Tím děkuji i všem, kteří si mě přidali na Facebooku do oblíbených. Je nás již 370 a to si myslím, že je opravdu krásné číslo. Takže ještě jednou moc díky 🙂 Snad nebude následovat hromadný odliv 😀 Ale co i s tím se musí počítat 😀
No a jdeme na výsledky. Nakonec jste na poslední chvíli stihli i tu metu padesáti soutěžících, takže výherci budou celkem 4. Soutěžilo se o jednu papírovou knihu, audioknihu a dvě elektronické knihy Muže jménem Ove. Tady musím mnohokrát poděkovat nakladatelství Host a vydavatelství OneHotBook, které mi ceny do soutěže poskytli.
A kdo tedy a hlavně co vyhrál? Po vyřazení všech špatných odpovědí vás zbylo přesně 42 (zajímavé číslo, Odpověď na otázku Vesmíru, života a vůbec je prostě všudypřítomná 🙂 ) Losování jsem nechal na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

Papírovou knihu Muž jménem Ove získává

vitez1

NikaRoovy

Gratuluji 🙂

Audio knihu Muž jménem Ove získává

vitez2

 Tereza

Gratuluji 🙂

A elektronické knihy Muž jménem Ove získává

vitez3

Ervulenka

a
vitez4

Mája

Oběma gratuluji 🙂
Všem co vyhráli jsem již zaslal zprávy, na reagování mají 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, určitě budou další soutěže o zajímavé ceny, které budou stát za to. Doufám že mi zachováte přízeň a zase někdy u nějaké soutěže… 😉

obrázek (1)

 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

5 komentářů

  1. Máš taky jediný štěstí, že jsem vyhrála! 😀 😀

    Ne, dělám si legraci, jako supéééér. Tak moc jsem ho chtělááááá. Dííííky, dííííííky moc! A ostatním také gratuluji. 🙂

Leave A Reply