Knižní blogová ocenění 2013 – vítězové

0
V březnu jsme společně se Syki z Knižního doupěte spustili druhý ročník ocenění nejlepších knižních blogerů. Ačkoliv vám nominování moc nešlo (stejně jako předchozí ročník), u hlasování to bylo o poznání lepší. Celkově se zapojilo 167 hlasujících a my všem z vás děkujeme! Následující výherce jste tedy vybrali vy sami a já vím, že pro všechny blogery je tohle ocenění o to vzácnější, protože pochází od samotných čtenářů. Pojďme se tedy podívat, kdo se umístil na prvních třech příčkách.
 
 
Skokan roku 2013
 
 

 

Zpravodaj roku 2013
 
Blog roku 2013
 
Vtipálek roku 2013
 
Videa roku 2013
 
Grafika roku 2013
 
Nakladatel roku 2013
Na závěr bych chtěl všem čtenářům a fanouškům poděkovat, že jste se zúčastnili hlasování. A samozřejmě nesmím zapomenout ani na ty co hlasovali pro můj blog. Moc si toho vážím a děkuji za projevenou důvěru. Přeci jen funguji teprve rok, takže se řadím stále mezi nováčky a získaných třetích popřípadě druhého místa si velmi a velmi cením. A abych vám taky udělal malou radost něco pro vás chystám 🙂 doufám, že to bude stát za to a bude se vám to líbit, ano bude to soutěž, ale kromě toho taky něco jiného…. ale o tom zase příště.

 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..