Jaký byl rok 2016

0
Rok 2016 je již minulostí a další rok před námi. To znamená, že nastal čas v krátkosti shrnout uplynulých dvanáct měsíců. Doufám, že jste si ten minulý rok užili stejně jako já. Nezbytným Světem knih počínaje, přes hromadu autogramiád a naprosto úžasným srazem v nakladatelství Host konče, kam se mimochodem zas brzo chystám :). Každopádně pevně věřím, že i v novém roce na nás čeká spousta úžasných zážitků a hlavně skvělých knih.
Při výběru knih se mě naštěstí drželo vcelku štěstí a tak jsem nenarazil prakticky na nic, co by mě vyloženě zklamalo. Snad jen Tulák Petera Newmana, kterou vydalo nakladatelství Host. Ta kniha není špatná, jen sem čekal něco zcela jiného… Naštěstí mi toto zklamání vyvážil jiný titul z Hostu a tím byl Naslouchač Petry Stehlíkové, který se pro mě stal jedním z největších překvapení tohoto roku. Ano ta kniha není bez chybičky, ale jasně ukazuje, že dobré YA najdeme i v našich končinách.
 Samozřejmě jsem nezapomněl ani na vás, mé čtenáře a uspořádal pro vás během roku celkem deset soutěží, ve kterých jste si mohli zasoutěžit o knihy, ebooky, i audioknihy. Doufám, že si mi podobný trend podaří udržet i nadále a vy tak budete moci získat opět nějakou lákavou cenu. Protože toto je jeden ze způsobů, jak vám poděkovat za to, že mě čtete a stále se na můj blog vracíte.
Zapomenout samozřejmě nemohu ani na všechny nakladatele a knihkupce, se kterými spolupracuji, a díky kterým se mi daří držet blog na úrovni jakou má doteď. Dost už ale povídání, pojďme se naplno vrhnout do nového roku, do kterého vám přeji jen to nejlepší a hromadu skvělého čtení. Mně nezbývá než se prohrabat všemi resty a dohnat tak skluz, který jsem o vánocích nabral.
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply