Hustej nářez – legendární debut Františka Kotlety znovu v prodeji!

0

Hustej nářez, první díl trilogie Bratrstva krve, patří k nejoblíbenějším dílům mistra akční fantastiky Františka Kotlety, proto se dočkal již několika dotisků. Nyní však vychází s novou obálkou, která ladí s dalšími díly, a především bylo zrevidováno a opraveno, nenajdete v něm tedy chyby, na které jste mohli narazit v předcházejícím vydání.

V kultovní autorově prvotině vás čeká násilí, akce, krev, černý humor a množství sexuálních scén. Je napsaná v duchu nejlepších děl Jiřího Kulhánka, nejde však o kopii, ale o svébytné dílo, které se může s tvorbou krále akční fantastiky směle porovnávat. I další Kotletovy knihy zaujaly – dvojdílná Perunova krev (2013-2014), Příliš dlouhá swingers party (2014) a samostatný román Lovci (2015), který se týden po vydání dostal do žebříčku nejprodávanějších knih v Česku. V roce 2015 ještě vyjde volné pokračování Příliš dlouhé swingers party, kniha Velké problémy v malém Vietnamu.

 

Anotace:

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky jejich klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě. Z nekonečných dálek vesmíru se však vynořili Kartani, kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily. Jenže svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, na rozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali…

Autor: František Kotleta / Obálka: Milan Fibiger / Formát: brož, 110×180 mm / Počet stran: 312 / Cena: 269 Kč / Nakladatel: Nakladatelství Epocha (www.epocha.cz) / Edice: Fantastická Epocha (41. svazek) /
ISBN: 978-807425-261-7

František Kotleta (*1981)

Rodák z Bruntálu, spisovatel, trestanec, podnikatel, jesenický Mauglí a řezník. Po několika neúspěšných pokusech rozvíjet Mistrovo dílo (kterýžto nápad mu posléze ukradl Martin Moudrý) se rozhodl vstoupit na trnitou cestu originální tvorby a hned jeho prvotina byl jednoznačný zásah do černého. Trilogie Bratrstvo krve je dílo plnokrevné, sofistikované, avšak zároveň neoddiskutovatelně zábavné, a okamžitě se v české literatuře stalo kultem, který nemá obdoby. Drsný, ale emotivní příběh několikasetletého upíra Jana Bezzemka, který je nucen společně s dalšími krvesaji bránit Zemi před invazí zlovolných mimozemšťanů, obsahuje všechny potřebné ingredience, aby překonal úzké mantinely žánrové tvorby a stal se plnohodnotným uměleckým dílem, takzvanou vysokou literaturou vhodnou pro intelektuály i pro normální slušné čtenáře. V roce 2013 a 2014 autorovi vychází do dvou částí rozdělený román Perunova krev. V roce 2014 vyšly Kotletovi ještě dvě knihy – samostatná Příliš dlouhá swingers party a audio verze Hustýho nářezu. Letos vydal samostatný román Lovci, opravené a revidované vydání Hustýho nářezu a před Vánocemi se čtenáři mohou těšit ještě na volné pokračování Příliš dlouhé swingers party pod názvem Velké problémy v Malém Vietnamu.

Celý životopis na http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=720

 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply