FYFT – hobby bufet, kde si každý vybere to své

0

Někdy zapomínáme, jak důležité je umět si hrát. FYFT vám to rád připomene. V pražské prodejně v ulici Osadní, na Praze 7, nabídne širokou paletu hobby aktivit. Od Rubikovy kostky přes kendamu až po wargaming.

Volný čas je pro mnohé z nás svatý. Proč ho tedy nevyužít tak, abychom si ho užili naplno a ještě se třeba něčemu bezděčně přiučili? FYFT se specializuje na hobby předměty, které jsou právě určeny pro volný čas (odtud ta zkratka – Fill Your Free Time). Pokud ale čekáte prostý obchod s deskovkami, hračkářství nebo jinou samoobsluhu, tak to vás zklameme a můžete tuhle stránku rovnou zavřít.

Tzv. FYFŤáci” jsou lidi, kteří žijí svými koníčky a každý se zaměřuje trochu jiným směrem. Jedna věc je ale spojuje – předávání filozofie volného času druhým. Ve FYFTu se nevěnují jen tak nějakým aktivitám, vše má hlubší význam. Záleží jim na tom, aby to, co děláme, přinášelo do života pozitivní emoce, spojovalo nás s přáteli, budovalo charakter, odhodlanost a pevnou vůli. Mohli bychom i říci, že nás tyto aktivity vedou vstříc osobnímu rozvoji. Proto se jich nebojte na cokoli zeptat!

Při vstupu do FYFTu uvidíte mnoho věcí, mezi které klasicky patří Rubikovy kostky, yoya, kendamy, deskové hry, disky pro Discgolf, batohy, ale i miniatury pro Warhammer nebo hry na hrdiny (D&D). To by ale bylo hodně slabé, kdyby nabízeli jenom nějaké produkty s tím, že prostě jen prodávají. U sebe na Praze 7 (a nejen tam) organizují a sponzorují soutěže, pravidelné srazy, workshopy a přes domluvu poskytují prostor pro akce a setkávání různých komunit.

Ve FYFTu každého něco osloví. Však se přesvědčte sami.

FYFT – POBOČKA PRAHA

ADRESA:
Osadní 774/35, 170 00 Praha 7-Holešovice (Vnitroblok hamFactory) (Poblíž Alzy, Paralelní Polis a Vnitroblocku)

POBOČKA BRNO

ADRESA:
Skácelova 27, 612 00 Brno-Královo Pole

#sponzorovaný článek

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..