Co nás čeká a nemine?

0

Svět knihy již nezadržitelně klepe na dveře. Za pár dní se otevřou dveře holešovického výstaviště a my se budeme moci ponořit do světa nám nejmilejšího. Veletrh však již tradičně přináší řadu knižních novinek a navíc nakladatelství postupně odhalují své plány na nadcházející měsíce. Nové ediční plány tedy utěšeně rostou jako houby po dešti a nám nezbývá naříkat nad tím, kolik nás to bude zase všechno stát…

A kdo z nakladatelů šel již se svou kůží na trh a představil svůj nový ediční plán? Na to se můžete podívat níže. Komentář myslím netřeba. Snad jen to, že se již tradičně máme na co těšit.

NAKLADATELSTVÍ HOST

 

NAKLADATELSTVÍ ARGO

NAKLADATELSTVÍ SLOVART

NAKLADATELSTVÍ ALBATROS

NAKLADATELSTVÍ EPOCHA

Pozadu samozřejmě nezůstávají ani nejvýznamnější vydavatelé audioknih, kteří sice tradiční ediční plány moc nevydávají za to na jejich stránkách vždy najdete skvělý přehled plánovaných novinek 😉
www.onehotbook.cz
www.tympanum.cz

To je prozatím vše, ale i tak si myslím, že vcelku slušná porce, ze které si vybere snad každý. Navíc na nás další novinky ještě čekají….

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply