Blog tour s Peterem Mayem #1

2

Máme zde 5. 5. 2014 a jak si asi mnozí z vás na mém facebooku všimli, přichystal jsem si pro vás speciální tour s autorem jedinečných detektivních příběhů Peterem Mayem. Peter May stojí tak trochu v pozadí všech těch hvězd severské krimi, přesto si dovolím tvrdit, že naprostou většinu z nich hravě strčí do kapsy a i ve srovnání s těmi nejznámějšími a nejlepšími si povede více než dobře.

Bezpochyby o tom svědčí i ohlasy čtenářů, kteří jeho knihy četli, popřípadě poslouchali. Tento autor dokázal stvořit něco jedinečného, čím si své čtenáře naprosto získá.. V tuto chvíli ovšem nebudu zacházet do podrobností, to si necháme až do samotných článků.

Předem se přiznávám, že ještě v tuto chvíli nevím jak často články budu publikovat, zda každý den nebo obden. Doufám, že mi to odpustíte…A na co se tedy můžete těšit?

  • Něco málo o autorovi
  • Kde se příběh odehrává
  • Část rozhovoru z autorem
  • Ze zákulisí nahrávání audiopodoby
  • Ukázky
  • Recenze
  • A samozřejmě soutěž, ta nesmí chybět

Tímto samozřejmě musím také velmi poděkovat nakladatelství Host, za poskytnutí knih do soutěže a spolupráci při vzniku tohoto projektu, do kterého jsem zapojil i audiovydavatelství OneHotBook, u kterého vychází audiopodoba Mayových knih, samozřejmě děkuji i jemu.

Bez názvu-1

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

2 komentáře

  1. Je pravda, že jsem o autorovi prozatím moc neslyšela (nečetla), ačkoli severské krimi mám nejraději. Ale když už jsem něco slyšela, byla to samá chvála 🙂 Tak uvidíme, jestli si i mě Peter May získá 😉

  2. Presne ako píšeš, Peter May je skvelý. Zistila som, že aj keď severská krimi nie je pre mňa úplne to pravé orechové, tak škótska v podaní Maya si ma skutočne získala. 🙂 Som zvedavá, čo všetko si pre nás, nadšených čitateľov, pripravil 🙂 A mimochodom, na ostrov Lewis chcem ísť na dovolenku! 😀

Leave A Reply