Blog tour s Peterem Mayem #10

0

Tak se nám články o Peteru Mayovi a jeho knihách nezadržitelně blíží ke svému konci a zbývá tak uvést akorát pár posledních faktů, tentokrát o druhém dílu, který vyšel na Velký knižní čtvrtek. Níže tedy najdete anotaci k Muži z ostrova Lewis, stylový trailer a samozřejmě i krátkou ochutnávku toho, co na vás v knize čeká.

Navíc stále máte možnost vyhrát tyto dvě úžasné knihy, takže kdo se stále nezapojil má poslední den na to to napravit. Zítra končíme. Soutěž naleznete pod tímto odkazem 🙂

……………………………………………….

ANOTACE:

Bez názvu-1V rašeliništi na ostrově Lewis je nalezeno dokonale zachované tělo mladého muže, které nese stopy po několika strašných bodných a řezných ranách. Policie se zprvu domnívá, že se mladík stal obětí rituální vraždy před stovkami let, avšak vytetovaný obrázek Elvise Presleyho na mladíkově pravé paži odhalí, že se vražda musela stát mnohem později, ve druhé polovině dvacátého století.

Bývalý policejní detektiv Fin Macleod se mezitím vrací na svůj rodný ostrov. Rozešel se s manželkou, s životem v Edinburghu i s kariérou u policie a nyní se snaží obnovit staré vztahy a opravit zchátralý dům po svých rodičích. Avšak poté, co testy DNA prokážou příbuzenský vztah těla z bažiny a otce Finovy dětské lásky Marsaili Macdonaldové, je Finovi jasné, že jeho návrat domů bude trochu rušnější, než čekal. Tormod Macdonald, dnes již starý muž trpící demencí, celý život tvrdil, že je jedináček a že nemá žádné blízké příbuzné. A Fin zjistí, že Tormod měl dobrý důvod, proč v tomto ohledu lhát.

 

 

 

 

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply