Belles Lettres – festival pro opravdové booklovery

0

Největší tuzemská knižní událost je za námi. Svět knihy uzavřel své brány a mnohým tak nezbývá než čekat další rok, než budou moci ukojit svou touhu po knihách na dalším veletrhu. Pokud přeci jen tak dlouho nevydržíte, je na obzoru další velmi zajímavá akce, na které zaplesá srdce nejednoho milovníka knih.

belle

Festival pro opravdové booklovery – Belles Lettres nabízí velmi zajímavý program a navíc na to jde hodně odlišnou cestou, než právě Svět knihy. Pokud tedy nevíte co s nadcházejícím víkendem rozhodně zavítejte do Era světa na Jungmannově náměstí v Praze, kde se tento festival bude odehrávat.

a co zde nalezneme?

Věru program je opravdu bohatý. Kromě všemožných přednášek (jak napsat knihu, jak propagovat knížky na internetu a spousty dalších), zde nalezneme například knižní dobročinný market, knihvazačské workshopy, ale i autorská čtení a zajímavý program pro děti. Pokud jste tedy milovníci knih a toužíte se setkat se zajímavými osobnostmi českého knižního trhu určitě neváhejte a vydejte se na tuto akci, která probíhá již tento víkend.

Více informací včetně programu naleznete na

www.belles-lettres.cz

belles-lettres-pozvanka

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply