3. soutěž k blogovým narozeninám – vyhodnocení

0

Tak dámy a pánové je dobojováno a další soutěž je za námi. Musím poděkovat všem co se zapojili,  účastnilo se vás přesně 44, což je rozhodně víc než minule, zkrátka mi děláte radost 😉 Musím v neposlední řadě poděkovat i za vzkazy co jste mi nechali, některé mě fakt pobavily, ale i zahřály u srdce, takže ještě jednou díky. Zkrátka a dobře se budu neustále opakovat 😀 bohužel je to tak 🙂  Doufám, že vás soutěž bavila, protože rozhodně nekončíme a už teď se můžete chystat na pondělí, protože budeme pokračovat ;)

Nesmím samozřejmě zapomenout ani na eshop media.alza.cz, díky jemuž najdete v každém balíčku i jednu eknihu. Tentokrát je to mrazivá novinka z Fantom Printu Led, který hodně lákavě 🙂 Zbytek balíčku je z mých zásob, ale sám sobě děkovat nebudu 😀

Tak a teď už výsledky a kdo tedy vyhrál? Do slosování tentokrát nešli všichni, dva soutěžící jsem vzhledem ke špatným odpovědím musel vyřadit, ale i tak vás zbylo 42. Losování jsem nechal již tradičně na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

Třetí tématický balíček vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

 

Bez názvu

Mája

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, příležitostí vyhrát něco pěkného bude ještě dost :)

 vyhry

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply