2. soutěž k blogovým narozeninám – vyhodnocení

0

Tak dámy a pánové je dobojováno a další soutěž je za námi. Musím poděkovat všem co se zapojili,  účastnilo se vás přesně 19, což sice není tolik jako minule, ale vzhledem k povaze balíčku se to dalo čekat, každopádně doufám, že to příští týden napravíte 😉  Musím v neposlední řadě poděkovat i za vzkazy co jste mi nechali, některé mě fakt pobavily, ale i zahřály u srdce, takže ještě jednou díky.  Doufám, že vás soutěž bavila, protože rozhodně nekončíme a už teď se můžete chystat na pondělí, protože budeme pokračovat ;)

Nesmím samozřejmě zapomenout ani na eshop media.alza.cz, díky jemuž najdete v každém balíčku i jednu eknihu. Tentokrát je to první díl výborné série pro děti od známého Jo Nesba, který rozhodně stojí za zkoušku 🙂 Zbytek balíčku je z mých zásob, ale sám sobě děkovat nebudu 😀

Tak a teď už výsledky a kdo tedy vyhrál? Do slosování šli opět všichni, to znamená přesně 19. Jak tak na to koukám asi budu muset přitvrdit, buď jsou otázky moc lehké, nebo jste vy zkrátka moc dobří 🙂 Losování jsem nechal již tradičně na generátoru Random.org a výsledky jsou následující.

První tématický balíček vyhrává a pod vylosovaným číslem se skrývá

Bez názvu

Veronica Orphan

Výherci gratuluji, již jsem poslal email, na reagování má 48 hodin potom losuji dalšího vítěze. Všichni ostatní co jste nevyhráli nezoufejte, příležitostí vyhrát něco pěkného bude ještě dost :)

vyhry

Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

Leave A Reply