Jaký byl rok 2017

4
Rok 2017 je již minulostí a další rok před námi. To znamená, že nastal čas v krátkosti shrnout uplynulých dvanáct měsíců. Doufám, že jste si ten minulý rok užili stejně jako já. Nezbytným Světem knih počínaje, přes hromadu autogramiád a řadu knižních srazů s blogery a zástupci některých nakladatelů. Každopádně pevně věřím, že i v novém roce na nás čeká spousta úžasných zážitků a hlavně skvělých knih.
Při výběru knih se mě naštěstí drželo vcelku štěstí a tak jsem nenarazil prakticky na nic, co by mě vyloženě zklamalo. Snad jen Podsvětí Michala Šefary a Řád zlomených křídel, který vydalo nakladatelství Host. Tyto dvě knihy mi vyloženě nesedly, připadaly mi nedotažené a plné nelogičností, hold každý den není posvícení. Naštěstí mi jakákoliv zklamání vyvážil úžasný titul nakladatelství Egmont Star Wars Art: Ralph McQuarrie, který prostě musíte vidět a cítit jeho váhu. Zkrátka a dobře tento kousek se zatraceně povedl a ještě jednou za něj Egmontu dík.
Samozřejmě jsem nezapomněl ani na vás, mé čtenáře a uspořádal pro vás během roku řadu soutěží, ve kterých jste si mohli zasoutěžit o knihy, ebooky, i audioknihy. Doufám, že si mi podobný trend podaří udržet i nadále a vy tak budete moci získat opět nějakou lákavou cenu. Protože toto je jeden ze způsobů, jak vám poděkovat za to, že mě čtete a stále se na můj blog vracíte.
Zapomenout samozřejmě nemohu ani na všechny nakladatele a knihkupce, se kterými spolupracuji, a díky kterým se mi daří držet blog na úrovni jakou má doteď. Dost už ale povídání, pojďme se naplno vrhnout do nového roku, do kterého vám přeji jen to nejlepší a hromadu skvělého čtení. Mně nezbývá než se prohrabat všemi resty a dohnat tak skluz, který jsem o vánocích nabral.
Share.

About Author

Milovník všech dobrých příběhů, s možná moc bujnou fantazií, který nepohrdne žádnou dobrou knihou. Mimo jiné také nadšenec do IT technologií, sociálních médií a věcí s tím spojených.

4 komentáře

  1. Gratulujem, to číslo prečítaných kníh je naozaj skvelé a dúfam, že aj v roku 2018 sa to vyšplhá takto vysoko a hlavne, že narazíš na dobré knihy 😀

Leave A Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..